خدمات فروشگاه آوا

 

تامین قطعات  - حمل و نقل - کوک - کتاب آموزشی - معرفی معلم - گارانتی - تعمیر - لکه گیری - معرفی آموزشگاه

 

repair

تامین قطعات اصلی پیانو کاوایی 

اگر به مرور زمان برای قطعات پیانو شما مشکلی پیش آمد می توانید پس از تماس با فروشگاه از قطعات اصلی پیانو کاوایی بهره مند شوید تا در کیفیت پیانو شما مشکلی ایجاد نشود.

 

 

road

حمل و نقل پیانو (تهران و شهرستان)

 حمل پیانو برای بار اول در تهران و شهرستان با خود فروشگاه می باشد. که البته حمل تهران برای بار نخست بدون هزینه می باشد. شما همچنین می توانید برای جابجایی های بعد از فروشگاه کمک گرفته تا هم خیال شما برای آسیب های احتمالی هنگام جابجایی آسوده باشد و هم پیانو از گارانتی خارج نشود.

 

 

body Repair

لکه گیری، رنگ کامل و تعمیر بدنه پیانو

اگر برای پیانو شما به هر دلیلی مشکلی ایجاد شد ( ایجاد خش یا خراش عمیق روی بدنه , رفتگی رنگ , آسیب به پلی استر پیانو، کندگی رنگ و...) با فروشگاه تماس گرفته تا در اسرع وقت و در صورت امکان در محل، ترمیم روی پیانو شما انجام شود.

 

pianoteacher

معرفی معلمین و آموزشگاههای پیانو

اگر برای یادگیری پیانو شخص یا مکان خاصی را برای آموختن پیانو در نظر ندارید می توانید از ما کمک بگیرید تا بهترین موارد نسبت به شرایط و محل سکونت به شما پیشنهاد شود.

 

Piano Book

تهیه کتب آموزشی پیانو 

اگر برای تهیه کتب آموزشی توصیه شده توسط اساتید با مشکلی روبرو شدید , می توانید از ما کمک بگیرید تا در صورت امکان تهیه و به منزل ارسال گردد.

 

reglagکوک و رگلاژ پیانو

کوک و رگلاژ پیانو برای بار اول توسط متخصصین فروشگاه بدون هیچ هزینه ای انجام خواهد شد. برای دفعات بعد می توانید با خود ما تماس گرفته تا در اسرع وقت کوک و رگلاژ مجدد برای پیانو شما انجام شود. مضاف بر اینکه بهتر است تا اتمام زمان گارانتی هرگونه خدمات سرویس و تعمیر توسط فروشگاه انجام شود تا پیانو از گارانتی خارج نشود.

 

 

Kawa warranty

گارانتی اصلی کاوایی

تمامی قطعات داخلی و صفحه پشت پیانو برای مدت معین توسط کمپانی کاوایی گارانتی می باشد و شما هیچ دقدقه ای بابت بروز مشکلات احتمالی نخواهید داشت البته لازم به ذکر است به توصیه های فروشگاه و مسیولین حمل و نقل پیانو نسبت به فضایی که در منزل به پیانو اختصاص می دهد یا جابجایی داخل منزل توجه شود تا از بروز مشکلات احتمالی به خاطر بی توجهی نسبت به اینگونه موارد جلوگیری شود