کاوایی بهترین انتخاب شما ! چرا؟

نوآوری – خانواده – تجربه – فیبرکربن –صدا – تمرکز- شور و شوق موسیقی – رقابت – مشتریان – هزینه ها – محیط زیست – خدمات – فوق العاده


چرا کاوایی را انتخاب می‌کنید؟

دلایل بسیار خوبی وجود دارد.

- کمپانی کاوایی در میان دیگر کارخانه ها‌ی ساخت پیانو در جهان بسیار شناخته شده است با کیفیت و قیمت بی رقیب ، به راحتی می توان یک جایگزین مناسب به جای بقیه آلات موسیقی ژاپنی باشد.

این کارخانه دارای مدرن ترین تجهیزات و امکانات تولید و ساخت پیانو گرند و توسعه هر چه بیشتر کیفیت تولید این محصول به صورت روزافزون است.شرکت نیکاسا از سال 1989 نماینده کمپانی کاوایی در ایران می‌باشد.


پیانو

پیانو مدل K-2کاوایی برای سالهای متمادی در صدر فروش محبوب‌ترین پیانوها قرار داشته که این موفقیت همچنان ادامه دارد.

اگرچه مدل کاواییK-2در رده قیمت پایین تری از باقی رقبا قرار دارد نه تنها قیمت پایین تر برروی کیفیت تاثیر نداشته بلکه همچنان کیفیت بسیار بالای خود را حفظ نموده است.

به عنوان مثال صفحه صدا از چوب درخت صنوبر ساخته شده و قسمت پشتی از قطعات بسیار مستحکم، که می‌تواند تحمل ضربات بیم­های چهار عددی را داشته باشد ساخته شده است که طول عمری طولانی را برای شما تضمین می کند.


پیانو گرند

پیانو گرند کاوایی نیز به خوبی و بسیار مستحکم ساخته شده است و به سختی می­توانید مدلی قابل رقابت با آن چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ کیفیت در بازار خاورمیانه پیداکنید.

صدای پیانوهای کاوایی دارای شدت و برش نیست این امر باعث برتری آن نسبت به بقیه صفحه­ کلیدهای آسیایی است در کنار آنکه صدای پیانو های کاوایی شنیدنی تر و ظریف تر است.

کمپانی کاوایی طیف گسترده­ای از پیانوهای گرند و ایستاده را با ره های مختلف قیمتی ارائه می­دهد این امر باعث می­شود تا طیف گسترده­تری از مردم بتوانند از نها استفاده کنند.

آنها استفاده کنند.


شینگرو کاوایی

سری پیانوهای دست ساز گرند کاوایی- سری پیانوهای شیگرو کاوایی، برای کسانی که می­خواهند یک صدا با کیفیت بالا به همراه بدنه چوب بسیار عالی داشته باشند مناسب است.علاوه بر این، تکنولوژی به تازگی توسعه یافته (عملکرد Millennium III) دقیقترین حالت نواخت را می تواند برای شما به ارمغان آورد.
 

مدل­های ATX و ANYTime

مدلهایی که با آن همسایه ها عاشق شما میشوند

با این مدلها شما فرصت این را پیدا خواهید کرد یک پیانو آکوستیک عالی را در بدنه یک پیانو دیجیتال تجربه نمایید. به این معنی که شما با روشن کردن و شروع به کار با آن و استفاده از خروجی هدفون در واقع یک پیانو دیجیتال نواخته ولی احساس و صدای نواخت یک پیانو آکوستیک را دارید.

این ایده ای درخشان است

برای مثال خانواده­هایی که فرزندانشان پیانو می­نوازند می­توانند در هر جایی در منزل حتی در آشپزخانه و در هر زمان به تمرین بپردازند بدون اینکه مزاحمتی برای باقی افراد خانواده پیش آید. پس هیچ تداخلی و سلب آسایشی برای اعضای خانواده پیش نمی­آید. پدر خانواده می­تواند راحت اخبار ببیند، مادر به سریال مورد علاقه خود نگاه کند و خواهر و برادر بازی کنند.

همچنین یک فرصت عالی برای هنرجویانی است که اطاق کوچک خوابگاه و یا آپارتمانی کوچک دارند، دقیقاً دیوار به دیوار با همسایه­ها. در اینجا فرصت تمرین بدون هیچگونه مزاحمت و محدودیت در ساعت تمرین (هر ساعت از شبانه روز) وجود دارد.
 

نوآوری

اولین اکشن پیانو توسط کوییچی کاوایی در سال 1927 طراحی شد. 85 سال است که این شرکت به یک پیشرو در توسعه و فناوری مبدل شده است، به عنوان مثال بخاطر استفاده از قطعات فیبر کربن-عملکردMillennium III و سیستم اتاق بدون بازگشت صدا (اکو)
 

خانواده

کاوایی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1927 توسط کوئیچی کاوایی تأسیس شد. شینگروکاوایی مدیریت شرکت پدرش را در سال 1955 به دست گرفت. پس از او پسرش هیروتاکا کاوایی، مدیریت شرکت را به عهده گرفت و با سرمایه گذاری میلیون­ها دلار در فناوری­های جدید و بهبود یافته توانست امکان پاسوخگویی به انتظار های روز به روز بالاتر را مهیا سازد.

تجربه

با بیش از 2500 کارمند و نماینده توزیع در بیش از 80 کشور جهان شرکت کاوایی موفق به اثبات ارزش خود شده است. با تجربه ای 80 ساله، کاوایی در شکل گرفتن پیانوی مدرن، به نحوی که ما آن را می شناسیم، کمک بسیار بسزایی کرده است.


فیبرکربن

اولین بار کمپانی کاوایی از فیبرکربن در تولید قطعات مکانیکی پیانو استفاده کرد ولی در اواخر 1960 کاوایی با استفاده از ABS در مناطق مرکزی و مهم قطعات مکانیکی ثابت کرد که از دوام بسیار بالاتری برخوردار است. در واقع این قوی‌ترین مادهء شناخته شده برای انسان است. امروز از فیبرکربن در قسمت‌های مختلف مکانیکی مانند millennium III Action نیز استفاده می‌شود.

صدا

این پیان های با بهترین کیفیت، به گونه ای طراحی شده اند که نت های بم دارای عمق بالا و نت های زیر از نرمی زیبایی برخوردار است. پیانیستهایی که از این نوع نواها لذت می برند، با کاوایی کاملا راضی می شوند.


تمرکز

"در کاوایی تلاش برای رسیدن به کمال، فقط یک ایده‌آل نیست، بلکه یک وظیفه است." هیروتاکا کاوایی رئیس شرکت کاوایی.

کمپانی کاوایی در ژاپن در سال 1927 توسط کوییچی کاوایی تأسیس شد. او پیشه ور هنرمندی بود که در هاماماتسو زندگی می‌کرد. بسیاری از مدرسان پیانو عقیده و توافق نظر دارند که کاوایی یکی از بهترین‌ پیانوها برای نواختن و تمرین است. با تمرکز بر روی تولید پیانو ، کاوایی تمام برتری ها را نسبت به هر برند تولید پیانوی دیگر در جهان دارد. به جرات می توان گفت که هیچ شرکت دیگری در جهان وجود ندارد که مانند کاوایی به تحقیق در زمینه اکشن پیانو پرداخته باشد.کاوایی پیشگام استفاده از پلاستیک عصر جدید و مواد فیبر کربنی است، در دو کلمه: "تعالی بی پایان"!


شور و اشتیاق

موسیقی بالاترین مظهر هنرهای زیباست،صدای روح است صدایی که از درون ما می­آید و بیانگر احساسات و هیجانات دورنی ماست زبانی جهانی است که بین همه مردم مشترک است موسیقی فراتر از سن و سال و ارتباط دهنده قلبها به یکدیگر است.

کوییچی کاوایی بنیان گذار کاوایی رویای ساخت بهترین پیانو در جهان را در سر می­پروراند حالا بعد از سابقه­ای طولانی در نوآوری­های فنی و کیفیت ساخت این قطعات، این رؤیا به حقیقت پیوسته است. این امر موجب شده ما با ارزش ترین و با کیفیت ترین محصول را به مصرف کننده ارائه نماییم.
 

رقابت­

محصولات کاوایی به بالاترین قله از پذیرش بین المللی رسیده است. غالب برندگان مدال طلا در مسابقات بزرگ بین­المللی در سراسر جهان پیانو گرند کاوایی و پیانو ایستاده کاوایی را انتخاب کرده­ اند اما نه تنها هنرمندانی که با پیانو­های کاوایی می­نوازند جوایز بسیاری برده­اند بلکه هر دو پیانو­های دیجیتال و آکوستیک کاوایی هم جوایز جهانی زیادی در طراحی، کیفیت، صدا و نوآوری به دست آورده اند.
 

مشتریان

کاوایی به مشتریان خود احترام می­گذارد آنها هسته اصلی کسب و کار کاوایی هستند کاوایی و نمایندگان کاوایی افتخار بزرگ خود را عرضه بالاترین رده موسیقی در دنیا می­دانند. شما به عنوان یک مشتری از بالاترین سطح خدمات در نمایندگی­های ما در سراسر جهان برخوردار هستید.
 

قیمت

محصولات کاوایی با بالاترین کیفیت و ارزان­ترین قیمت، این یک نوآوری است. به همین دلیل محصولات ما پرفروش­ترین در اروپا و آمریکا ی شمالی هستند.
 

محیط زیست

درسال 1997 کمپانی کاوایی برای اولین بار در صنعت پیانو موفق به اخذ گواهی سطح بین المللی استاندارد ISO 14001 برای مدیریت زیست محیطی شدکه اولین بار به کارخانه بزرگ RYUYO ، بعدها به کارخانه Maisaka پیانوهای ایستاده کاوایی و سپس به کارخانه پیانوهای دیجیتال Märchen اهداد شد. اخذ ISO 14001 بدان معنی است که کمپانی کاوایی اقدام به ابتکار عمل در کاشت درختان، کاهش انرژی، کاهش زباله و حفاظت از منابع طبیعی کرده است. این طرحها به دنبال بقیه طرحهای زیست محیطی بخشی جدایی ناپذیر از تعهد کاوایی به نسلهای آینده و به جهان ما است.

مازاد کارخانجات کاوایی برای ساخت اسباب­بازی برای کودکان استفاده می­شود.
 

خدمات

شما به عنوان یک مشتری انتظار بالاترین سطح خدمات در نمایندگی­های مجاز ما در سراسر جهان را خواهید داشت. اگر شما هرگونه سؤال یا نظر در مورد آلات موسیقی کاوایی و یا کوک کردن ساز خود دارید لطفاً با ما تماس بگیرید. ما خوشحال می­شویم که بتوانیم به شما کمک کنیم.
 

فوق­العاده

آلات موسیقی کاوایی در سطح جهانی فوق­العاده هستند.